MENU

Jabatan Perbendaharaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Hj Hassan bin Shaari Pemandu Kenderaan Bermotor 04-4701800 hassan@mdbaling.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Rosdiyana binti Mahayadin Pembantu Tadbir N17 rosdiyana@mdbaling.gov.my
Mohamad Zainuddin bin Saad Penghantar Notis N3 04-4701800 zainuddin@mdbaling.gov.my
Dolah bin Musa PemTadbir (P/O) (KUP) N22 dolah@mdbaling.gov.my
Mohamad Ismarizal bin Ismail Pembantu Am Pejabat N4 04-4701800 ismarizal@mdbaling.gov.my
Mohamad Kadir bin Othman Pemandu Kenderaan Bermotor 04-4701800 kadir@mdbaling.gov.my
Suria Hayati Bt Mohd Noor Pembantu Tadbir N17 suriahayati@mdbaling.gov.my
Mohd Zahir Hasanudin bin Abdul Kadir Pemandu Kenderaan R3 zahir@mdbaling.gov.my
Jabatan Kesihatan Persekitaran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Abdul Basir bin Md Desa Pemandu Kenderaan R3 04-4701800 basir@mdbaling.gov.my
Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Hajah Latifah binti Abdul Hamid Pembantu Tadbir (P/O) N17 04-4701800 latifah@mdbaling.gov.my