MENU

Pengurusan Tertinggi
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Yang Dipertua Encik Dzohir Bin Md Zain SDK AMK BCK Tuan Yang Dipertua Encik Dzohir Bin Md Zain SDK AMK BCK Pegawai Tadbir Negeri N54 04-4701800, ydp@mdbaling.gov.my
Encik Azlizam Jaafar Sidik BCK Tuan Setiausaha 04 - 470 1800 setiausaha@mdbaling.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ismail Bin Ahmad Pemandu Kenderaan (Kont) 04-4701800 ismail@mdbaling.gov.my
Rosfah binti Ab Rani Pembantu Tadbir N17 04 -4701800 rosfah@mdbaling.gov.my
Rosdiyana binti Mahayadin Pembantu Tadbir N17 rosdiyana@mdbaling.gov.my
Nooryati Binti Ibrahim Pembantu Tadbir (P/O) N17 nooryati_ibrahim@mdbaling.gov.my
Dolah bin Musa PemTadbir (P/O) (KUP) N22 dolah@mdbaling.gov.my
Norazlin Binti Yahya Pembantu Tadbir (P/O) N17 norazlin@mdbaling.gov.my
Aminah binti Zainal Abidin Pembantu Tadbir N17 04-4701800 aminah@mdbaling.gov.my
Mohamad Zainuddin bin Saad Penghantar Notis N3 04-4701800 zainuddin@mdbaling.gov.my