MENU

Pengurusan Tertinggi
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Yang Dipertua Tuan Haji Md. Shuhaime Bin Abdul Rahman SDK.;AMK.;ASK Pegawai Tadbir Negeri N54 04-4701800, ydp@mdbaling.gov.my
Encik Mohd Fitri Bin Dato' Che Jamil Encik Mohd Fitri Bin Dato' Che Jamil Tuan Setiausaha 04 - 470 1800 setiausaha@mdbaling.gov.my
Bahagian Pengurusan Maklumat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohd Zamzuri Bin Mohamad Juruteknik Komputer FA29 zamzuri@mdbaling.gov.my
Ahmad Badawi bin Haji Abdul Ghani Ketua Bahagian Pengurusan Maklumat 04-4701800, 019-4565262 ahmadbadawi@mdbaling.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Afif bin Shaari Ketua Jabatan Khidmat Pengurusan 04-4701800, 013-3099227 afif@mdbaling.gov.my
Siti Norhayati binti Abdul Rani Ketua Bahagian Pentadbiran dan Keurusetiaan 04 -4701800, 019-4971818 norhayati_rani@mdbaling.gov.my
Saifullizan bin Yaakob Pembantu Tadbir N22 04-4701800 saifullizan@mdbaling.gov.my
Natrah Binti Mat Isa Pembantu Tadbir 04-4701800 natrah@mdbaling.gov.my
Norazlin Binti Yahya Pembantu Tadbir (P/O) N17 norazlin@mdbaling.gov.my
Ismail Bin Ahmad Pemandu Kenderaan (Kont) 04-4701800 ismail@mdbaling.gov.my