MENU

Treasury Department
Photo Name Designation Tel Fax Email
Hj Hassan bin Shaari Pemandu Kenderaan Bermotor 04-4701800 hassan@mdbaling.gov.my
Department of Management Services
Photo Name Designation Tel Fax Email
Rosdiyana binti Mahayadin Pembantu Tadbir N17 rosdiyana@mdbaling.gov.my
Mohamad Zainuddin bin Saad Penghantar Notis N3 04-4701800 zainuddin@mdbaling.gov.my
Dolah bin Musa PemTadbir (P/O) (KUP) N22 dolah@mdbaling.gov.my
Mohamad Ismarizal bin Ismail Pembantu Am Pejabat N4 04-4701800 ismarizal@mdbaling.gov.my
Mohamad Kadir bin Othman Pemandu Kenderaan Bermotor 04-4701800 kadir@mdbaling.gov.my
Suria Hayati Bt Mohd Noor Pembantu Tadbir (Kont) N 17 suriahayati@mdbaling.gov.my
Mohd Zahir Hasanudin bin Abdul Kadir Pemandu Kenderaan R3 zahir@mdbaling.gov.my
Municipal and Licensing Division
Photo Name Designation Tel Fax Email
Abdul Basir bin Md Desa Pemandu Kenderaan R3 04-4701800 basir@mdbaling.gov.my
Evaluation and Asset Management Department
Photo Name Designation Tel Fax Email
Hajah Latifah binti Abdul Hamid Pembantu Tadbir (P/O) N17 04-4701800 latifah@mdbaling.gov.my